Město Nové Sedlo
MěstoNové Sedlo

Na webových stránkách se pracuje.

Plánované

Plánované investiční akce

• Vodní dílo „Malá Anna“

současné době je zpracované na vodní dílo „Malá Anna“ projektová dokumentace a inženýrská činnost. Na stavbu je vydáno stavební povolení. Realizaci stavby jsme zahrnuli do koncepce zahlazování po důlní činnosti a dne 30. 4. 2013 jsme informovali Krajský úřad Karlovarského kraje, že akce je projekčně připravena k realizaci. Z této stavby bude provedeno v rámci stavby Sběrný dvůr odpadů Nové Sedlo“ odtokové potrubí z Malé Anny k č.p. 502.

Po 9:00-11:00 a 14:00-17:00

St  9:00-11:00 a 14:00-17:00

• Mimo tuto dobu budou neodkladné záležitosti vyřizovány Městským úřadem Nové Sedlo po předchozí telefonické domluvě.
  • Kontakty naleznete ZDE
  • Opatření - onemocnění Covid-19 ZDE

Zastupitelstvo města

Informace z našeho webu na chytrých telefonech. Mobilní aplikace – V OBRAZE.

Město Nové Sedlo

Masarykova 502
35734 Nové Sedlo

• 1397 1. zmínka