Charakter možného ohrožení

TÝDEN: 1973

Plánované investiční akce

• Vodní dílo „Malá Anna“

současné době je zpracované na vodní dílo „Malá Anna“ projektová dokumentace a inženýrská činnost. Na stavbu je vydáno stavební povolení. Realizaci stavby jsme zahrnuli do koncepce zahlazování po důlní činnosti a dne 30. 4. 2013 jsme informovali Krajský úřad Karlovarského kraje, že akce je projekčně připravena k realizaci. Z této stavby bude provedeno v rámci stavby Sběrný dvůr odpadů Nové Sedlo“ odtokové potrubí z Malé Anny k č.p. 502.