Charakter možného ohrožení

Možné ohrožení

Stavební úpravy střechy mateřské školy Nové Sedlo, Sklářská 510

Město Nové Sedlo v letních měsících roku 2019 vybudovalo novou střechu na budově technického zázemí Mateřské školy č.p. 510 ve Sklářské ulici. V únoru 2019 do budovy technického zázemí MŠ začalo zatékat.  Místo opravy střechy město provedlo střechu novou. Náklady za novou střechu včetně záchytného systému, vývodu klimatizace a nové digestoře činily 805.958,-- Kč včetně DPH. Stavba byla realizována v červenci a srpnu 2019.