Vybudování chodníku - Jalový Dvůr

Na stavbu bylo provedeno výběrové řízení na zhotovitele. Nejnižší nabídkovou cenu předložila firma VHS s.r.o., Teplice ve výši 1.006.576,-- Kč včetně DPH. S firmou byla dne 23. 3.2018 uzavřena smlouva o dílo. Staveniště bylo firmě předáno dne 11. 4. 2018. Termín zahájení stavby byl 1. 5. 2018 a stavba byla ukončena 30. 9. 2018. Na stavbu byl uzavřen dodatek č. 1 ke smlouvě o dílo z důvodu víceprací na stavbě dešťové kanalizace. Stavbou byl vybudován nový chodník na Jalovém Dvoře podél komunikace III/2097, nové veřejné osvětlení, nová dešťová kanalizace a město uhradilo realizaci pokládky optického kabelu České telekomunikační infrastruktury a.s..