„Chodník a veřejné osvětlení podél silnice II/209 z Chranišova do Chodova“, registrační číslo projektu

aaas

Stavbou je proveden nový chodník od autobusové zastávky po pravé straně do Chodova a po levé straně část chodníku (až ke kadeřnictví v Chranišově), po celé levé straně je provedeno nové veřejné osvětlení s LED svítidly, po pravé a levé straně byl vyměněn vodovod a dešťová kanalizace, jednotlivé nemovitosti byly přepojeny na tyto sítě. Dále bylo vybudováno místo pro přecházení.

Město Nové Sedlo podalo den 8. 3. 2017 žádost o dotaci na akci „Chodník a veřejné osvětlení podél silnice II/209 z Chranišova do Chodova“ do nadřazené 53. Výzvy z Integrovaného regionálního operačního programu – udržitelná doprava – Integrované projekty CLLD. Žádost je podána o dotaci ve výši 2.500.000,-- Kč. Žádost o podporu splnila podmínky způsobilosti k financování po doplnění a projekt se dále hodnotí. Rozpočtované náklady činí 6.300.000,-- Kč bez DPH.

Skutečná náklady včetně víceprací činí 4.458.217,55 Kč bez DPH. Stavba byla zahájena 6. 6. 2017 a dokončena 20. 10. 2017. Práce prováděla firma Vodohospodářské stavby spol. s r.o. Teplice.