Město Nové Sedlo
MěstoNové Sedlo

Na webových stránkách se pracuje.

„RS – Nové Sedlo, Revitalizace, regenerace panelového sídliště Nové Sedlo – IV. etapa“ identifikační číslo: 117D062000014

Akcí se zrealizovaly nové asfaltové povrchy na celém sídlišti včetně komunikace ke garážím, za sídlištěm, chodník ke sklárně, nové veřejné osvětlení podél chodníku ke sklárně, workoutové hřiště, byla opravena místní komunikace ke garážím, které sousedí se sklárnou, dále bylo nově označeno vodorovné dopravní značení pro parkování osobních vozidel na sídlišti. Celkové rozpočtované náklady stavby činí 9.810.011,-- Kč včetně DPH. Smlouva o dílo byla uzavřena se zhotovitelem, který předložil nejnižší nabídkovou cenu a jehož nabídka byla kompletní. Smlouva byla uzavřena s firmou Vodohospodářské stavby, spol. s r.o., Teplice. Staveniště bylo předáno v 1/2 července 2016. Práce budou dokončeny v říjnu 2016. Jedná se o závěrečnou etapu a stavbou bude dokončena revitalizace panelového sídliště.

Po 9:00-11:00 a 14:00-17:00

St  9:00-11:00 a 14:00-17:00

• Mimo tuto dobu budou neodkladné záležitosti vyřizovány Městským úřadem Nové Sedlo po předchozí telefonické domluvě.
  • Kontakty naleznete ZDE
  • Opatření - onemocnění Covid-19 ZDE

Zastupitelstvo města

Informace z našeho webu na chytrých telefonech. Mobilní aplikace – V OBRAZE.

Město Nové Sedlo

Masarykova 502
35734 Nové Sedlo

• 1397 1. zmínka