Město Nové Sedlo
MěstoNové Sedlo

Na webových stránkách se pracuje.

Vládní opatření - od 25.2.2021

Vládní opatření - od 25.2.2021 1

ochrana dýchacích cest

Dle vládního opatření od zítřejšího dne tj. 25.2.2021 na náš úřad pouze s RESPIRÁTOREM - FFP2/KN 95 či zdravotnickou rouškou.

Toto opatření platí:

a) ve všech vnitřních prostorech staveb, mimo bydliště nebo místo ubytování

b) na všech ostatních veřejně přístupných místech v zastavěném území obce, kde dochází na stejném místě a ve stejný čas k přítomnosti alespoň 2 osob vzdálených od sebe méně než 2 metry, nejedná-li se výlučně o členy domácnosti.

Respirátor nebo dvě přes sebe přeložené zdravotnické roušky platí pro - zmiňujeme ty nejdůležitější: prodejny, provozovny služeb, zdravotnické zařízení, zařízení sociálních služeb, v prostředcích veřejné dopravy, na nástupišti, v přístřešku či čekárně veřejné dopravy a v motorových vozidlech, ledaže se v motorovém vozidle nachází pouze osoby z jedné domácnosti.

Celé opatření zde:

Další důležité informace:

- Uzavírka okresů Cheb a Sokolov bude platit do 7.3., o prodloužení muže rozhodnout Krajské hygienické stanice.

- Statistiky vývoje pandemie se lepší pouze v okrese Cheb, okresy Sokolov a Karlovy Vary mají spíše opačnou tendenci.

- Na základě žádosti starostů dojde k navýšení počtu vakcín pro Karlovarský kraj, avšak navýšení není výrazné.

- Dodávky vakcín od státu do regionu jsou nízké, nahodilé a kraj musí držet rezervy pro 2 dávku, tak není možné urychlit stávající proces očkování.

Datum vložení: 24. 2. 2021 20:31
Datum poslední aktualizace: 24. 2. 2021 20:32

Po 9:00-11:00 a 14:00-17:00

St  9:00-11:00 a 14:00-17:00

• Mimo tuto dobu budou neodkladné záležitosti vyřizovány Městským úřadem Nové Sedlo po předchozí telefonické domluvě.
  • Kontakty naleznete ZDE
  • Opatření - onemocnění Covid-19 ZDE

Zastupitelstvo města

Informace z našeho webu na chytrých telefonech. Mobilní aplikace – V OBRAZE.

Město Nové Sedlo

Masarykova 502
35734 Nové Sedlo

• 1397 1. zmínka