Pomoc pro lékaře a sestry v Nemocnici Sokolov a Oáze klidu v Loučkách

Ochranné materiály

Pomoc pro lékaře a sestry v Nemocnici Sokolov a Oáze klidu v Loučkách

Vážení občané,
ráda bych se s Vámi podělila o další krásný zážitek, a to o nezištnou pomoc občana našeho města, pana Milana Mihoka, který zprostředkoval a nabídl mně, jako starostce města, 50 ochranných štítů. Tyto štíty vyrobili na 3D tiskárně manželé Michal Škultéty a Martina Škultéty Houšková a prostřednictvím pana Milana Mihoka je společně věnovali Městu Nové Sedlo.
V prvním okamžiku jsem oslovila naše lékaře, MUDr. Černého, MUDr. Kamenskou a MUDr. Balouna, následně ředitelku Oázy klidu, o.p.s. Loučky a poté Nemocnici v Sokolově.
Dne 15.4.2020 jsme se spolu s místostarostou města panem Milanem Pešákem rozjeli do Nemocnice Sokolov, kde jsme prostřednictvím sociální pracovnice Vendulky Maxové předali vrchní sestře, paní Martině Kalendové, několik ochranných štítů pro své lékaře a zdravotní sestry s věnováním pevného zdraví a poděkováním za jejich nelehkou práci v této pro nás všechny složité době.
Ochranné štíty a roušky rovněž zamířily do Oázy klidu v Loučkách.
Děkuji všem takovýmto nezištně obětavým lidem a hodně zdraví přeji také všem našim občanům. A prosím, buďte disciplinovaní a ohleduplní k sobě.
Na závěr uvádím, že kdokoli by měl zájem o roušku, může se na mě kdykoliv (a nejen v této věci) obrátit na tel.: 731 656 280.
Ing. Věra Baumanová, starostka města

Vytvořeno: 17. 4. 2020