Charakter možného ohrožení

Možné ohrožení

Chirurgické roušky ze státních rezerv

Chirurgické roušky ze státních rezerv 1pro občany Nového Sedla

Město Nové Sedlo ze státních rezerv obdrželo pro své občany chirurgické roušky. K dispozici budou na třech místech. Seniorům 70+ roušky doručíme automaticky osobně. Po dohodě na níže uvedených číslech budou osobně roušky distribuovány i ostatním občanům - například pro nemoc či z jiného objektivního důvodu.

Pokud by vás cokoliv zajímalo, nebojte se využít níže uvedená telefonní čísla pro více informací nebo si jen dohodněte vyzvednutí roušky (roušek).

Roušky budou rozdávány do vydání zásob.

roušky

Vytvořeno: 17. 2. 2021