Plánované investiční akce

• „Výstavba chodníku v Masarykově ulici před ZŠ I. stupně“

Stavba zahrnuje výstavbu chodníku v Masarykově ulici před ZŠ I. stupně

•  „Chodník podél silnice II/209 z Chranišova do Chodova a veřejné osvětlení“

Projektová dokumentace a inženýrská činnost je realizována z dotace ve výši 85% z uznatelných nákladů. Celkové uznatelné náklady jsou 124.000,-- Kč včetně DPH. Projekt pořizujeme v rámci programu „Integrovaný projekt obnovy obcí Mikroregionu Sokolov – východ“. Na stavbu je vydané pravomocné uzemní rozhodnutí a je podána žádost o stavební povolení.

• Vodní dílo „Malá Anna“

I.
současné době je zpracované na vodní dílo „Malá Anna“ projektová dokumentace a inženýrská činnost. Na stavbu je vydáno stavební povolení. Realizaci stavby jsme zahrnuli do koncepce zahlazování po důlní činnosti a dne 30. 4. 2013 jsme informovali Krajský úřad Karlovarského kraje, že akce je projekčně připravena k realizaci. Z této stavby bude provedeno v rámci stavby Sběrný dvůr odpadů Nové Sedlo“ odtokové potrubí z Malé Anny k č.p. 502.

•  Příprava území pro výstavbu rodinných domů v lokalitě „Hornická Kolonie“

Na stavbu je vydáno pravomocné stavební povolení pro komunikace, vodovod, kanalizace, plyn, veřejné osvětlení. Na této lokalitě bude 24 parcel pro výstavbu rodinných domů. Realizaci stavby je zahrnuta do koncepce zahlazování po důlní činnosti a dne 30. 4. 2013 jsme informovali Krajský úřad Karlovarského kraje, že akce je projekčně připravena k realizaci.