Charakter možného ohrožení

Možné ohrožení

Výzva hejtmana Karlovarského kraje

Výzva hejtmana Karlovarského kraje 1výzva - Covid-19

Na základě dnešního apelu ministerstva zdravotnictví, který vychází z kritické situace v lůžkové péči o pacienty s COVID-19 a z epidemiologických dat v našem regionu, se obracím s prosbou na všechny občany Karlovarského kraje, aby na co nejnižší možnou míru omezili pohyb v rámci jednotlivých měst a obcí a před každou ze svých cest zvážili její nezbytnou nutnost. Chápeme, že je třeba se dopravit do práce, k lékaři, případně obstarat základní nákup. Všechny ostatní cesty a setkání ale, prosíme, omezte na minimum. Dospěli jsme do okamžiku, kdy kapacity našich nemocnic a zdravotnických zařízení skutečně nestačí a každá další zátěž může tento stav jen zhoršit.

Petr Kulhánek, hejtman Karlovarského kraje

Vytvořeno: 10. 2. 2021