Charakter možného ohrožení

Vítáme prázdniny - 26.6.2020

kulturní akce

Vítáme prázdniny

V pátek 26.6. se v Hospůdce U Anny uskutečnila akce určená pro děti s názvem Vítáme prázdniny. Pro děti byly připravené dětské skákací hrady a stanoviště s plněním úkolů za sladké odměny. Přijeli za námi i dva klauni, kteří měli připravená dvě zábavná pásma. Po klaunech nastoupil kouzelník Filip se svou asistentkou Elenkou. Děti také skoro protancovali "střevíce", jelikož pro ně byla připravena i dětská diskotéka. Živě nám také zahrály děti z okolních ZUŠ. Příjemné prostředí a pěkné počasí akci dodalo to správné koření. Jsme rádi, že se opět po době koronavirové pořádají takovéto akce.

fotky naleznete zde: Facebook - Nové Sedlo lidem

Vytvořeno: 7. 7. 2020