Charakter možného ohrožení

Možné ohrožení

Nové webové stránky

aplikace V OBRAZE, nový web města a knihovny, Novosedelské listy

Tak jak jsme vás informovali o nové aplikaci „V OBRAZE“, která vám zajišťuje nejen přehled o dění v našem městě, dáváme vědět o další novince, kterou pro vás ve spolupráci s firmou Galileo chystáme.

Jedná se o nové modernější a přehlednější webové stránky města, které jsou v tuto chvíli z technologického pohledu již nevyhovující. K tomuto kroku se přidává i naše městská knihovna a vy tak budete moci ocenit i pohodlnější on-line rezervaci vašich knih.

Ve stejném duchu proběhne mírná úprava i Novosedelských listů, které budou s novými moderními stránkami více korespondovat. Věříme, že se tyto změny potkají s pozitivními ohlasy.

Malou ochutnávku části nového webu přinášíme již nyní 😊

Vytvořeno: 9. 2. 2021
Poslední aktualizace: 9. 2. 2021 15:02