Dotace - Stavební úpravy místní komunikace před budovou MěÚ Nové Sedlo

dotace, více v investičních akcích

„Stavební úpravy místní komunikace před budovou MěÚ Nové Sedlo“

dotace

Zastupitelstvo města Nové Sedlo schválilo v září 2018 realizaci stavby rekonstrukce místní komunikace před budovou MěÚ směrem k „myší díře“.  Město provedlo výběrové řízení na zhotovitele stavby. Nejnižší nabídkovou cenu předložila firma VHS s.r.o., Teplice, náklady na stavbu činí 315.637,70 Kč včetně DPH. Práce byly zahájeny 8. 10. 2018 a dokončeny 8. 11. 2018. Město Nové Sedlo požádalo o dotaci z rozpočtu Karlovarského kraje do Programu na podporu oprav a stavebních úprav místních komunikace ve výši 157.818,85 Kč. Město dotaci obdrželo.

Vytvořeno: 17. 12. 2018
Poslední aktualizace: 17. 12. 2018 13:48