Dočasné přerušení autobusové linky

Chodov - Nové Sedlo - Loket - Karlovy Vary

Informujeme Vás o přerušení provozu linky č. 421705.

Vzhledem k aktuální situaci, kdy v souvislosti s vyhlášeným nouzovým stavem vládou ČR a dalšími opatřeními k zamezení šíření epidemie koronaviru významně poklesl počet cestujících na pravidelné lince, je nucena Ligneta dočasně přerušit provoz na uvedené lince. S platností od 6.4.2020 tak bude provoz linky zastaven. Krizový výlukový jízdní řád obsahující negativní značku (NZ 50) má nastavenou platnost do 30.4.2020.

Zatím nelze odhadnout, zda bude omezení časově zkráceno či prodlouženo, ale v okamžiku zrušení nouzového stavu a opětovného rozběhnutí provozů a normálního života obnoví Ligneta také provoz této linky.
Za AD Ligneta regionalbus s.r.o. Mgr.René Roubík

JŘ