Cyklostezka

Chodov - Nové Sedlo - Loket

foto

Svazek obcí “Mikroregion Sokolov – východ“ zadal zpracování projektové dokumentace pro územní řízení na akci „Cyklostezka Chodov – Lokte přes Nové Sedlo“. V současné době byla podána žádost o vydání územní rozhodnutí na MěÚ, Odboru stavebního úřadu v Chodově. Projektové dokumentace řeší trasu cyklostezky z Chodova do Lokte přes Chranišov, Nové Sedlo a Loučky. Trasa cyklostezky je navržena podél silnice II/209 z Chranišově do Nového Sedla a z Louček do Lokte je navržena podél železniční trati Nové Sedlo – Loket. Cyklostezku projektoval ing. Jiří Soukup ze Sokolova. Na navrhovaný úsek cyklostezky se mohou občané prohlédnout na MěÚ v Novém Sedle na odboru územního plánování, investic a životního prostředí.

Vytvořeno: 10. 4. 2019
Poslední aktualizace: 10. 4. 2019 16:33