Nové Sedlo - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Výdej odpadových karet

evidence odpadů ve sběrném dvoře

ℹ Příští týden se budou od úterý do čtvrtka v kanceláři zařízení města vydávat odpadové karty, které budou stěžejním nástrojem evidence odpadů na sběrném dvoře. Díky tomu bude možné hlídat množstevní limity a získat tak kompletní přehled o všech odpadech na sběrném dvoře. Tyto informace nám poté pomohou lépe nastavit celý systém našeho odpadového hospodářství, čímž ušetříme nemalé peníze, které se dají investovat do jiných oblastí rozvoje našeho města, například do kultury nebo do sportu.

⚠ Evidence odpadů tvoří první krok k dále chystaným a plánovaným změnám. Věříme, že společně najdeme tu správnou cestu v této nelehké oblasti odpadového hospodářství, která je stále tím hojně diskutovaným a kontroverzním tématem.

Na závěr bychom rádi upozornili, že od 1. 1. 2023 nebude odevzdávání odpadu na sběrný dvůr bez odpadové karty možné, a karta bude přenosná pouze v rámci domácnosti.

Děkujeme všem občanům za spolupráci a těšíme se na společné budování města s minimem odpadů.

Více informací si můžete přečíst v listopadových Městských listech Nové Sedlo, str. 2👉 https://1url.cz/@11mlns

Datum vložení: 16. 11. 2022 13:00