Nové Sedlo - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Tvořte s námi kalendář města na rok 2024

Plakát

Město Nové Sedlo připravuje pro rok 2024 kalendář tvořený z fotek od občanů Nového Sedla. Máte zajímavou fotku z našeho města, místních částí nebo přilehlého okolí? Tak to je výzva přímo pro Vás! Více informací v příspěvku.

Město Nové Sedlo připravuje pro rok 2024 kalendář tvořený z fotek od občanů Nového Sedla. Máte zajímavou fotku z našeho města, místních částí nebo přilehlého okolí? Tak to je výzva přímo pro Vás! Fotografie zasílejte na e-mailovou adresu redakcnirada@mestonovesedlo.cz do 15.11.2023.

Fotografie musí z pohledu tisku splňovat určitá kritéria. Prosíme tedy o dodržení následujícího formátu fotografií:

• fotografie ve vysokém rozlišení (většinou to již aktuálně splňují všechny originální fotky z fotoaparátů či přenosných zařízení), v případě výběru fotografie do kalendáře  a zároveň nesplnění požadované kvality či formátu vás budeme kontaktovat ke společné spolupráci
  • formát JPG/JPEG
  • fotografie by mělo být možné zařadit dle ročního období (jaro, léto, podzim, zima)

Fotografie, které nebudou odpovídat kvalitou a formátem, není možné do kalendáře vložit. Rovněž nebudou zařazeny fotografie, které jakýmkoliv způsobem porušují obecná pravidla morálky a občanského soužití.

Zasláním fotografie autor uděluje souhlas s jejím zveřejněním v kalendáři města pro rok 2024. Autor zasláním zároveň prohlašuje, že je oprávněným nositelem autorských práv k zaslané fotografii.

K fotografii připojte své jméno a příjmení, popřípadě i bližší popis pořízení či místa.

Předem děkujeme všem za zaslané fotografie a těšíme se na společnou spolupráci a zaslané fotografie.

Plakát

Datum vložení: 24. 10. 2023 8:19