Nové Sedlo - Zjednodušená verze stránek

Aktuality - Informace k meziměstské autobusové dopravě!

Informace k meziměstské autobusové dopravě!

Od 1.1.2024 nás čekají v meziměstské autobusové dopravě změny. Více v příspěvku.

Od 1. ledna 2024 se v Karlovarském kraji mění dopravce meziměstské linkové autobusové dopravy. Nově bude dopravu zajištovat Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. se svými novými moderními ekologickými vozy.

Sjednotí se dopravní karta (akceptována bude Karlovarská karta, Plzeňská karta, Chebská karta, Mariánka, In Karta). Někteří pravidelní cestující možná budou potřebovat novou dopravní kartu pro zvýhodněné jízdné. Navštivte proto web www.autobusempokraji.cz, kde se dozvíte potřebné informace. Informace naleznete také v příloze tohoto příspěvku.

Spoje zůstávají takřka beze změny (jízdní řády tvoří koordinátor Karlovarského Kraje).

Informační leták

INFO LETAK VERTIKALA final.pdf