Charakter možného ohrožení

Možné ohrožení

Výlet - Diana a Linhart - 27.6.2020

turistický výlet

Dne 27.6.2020 se uskutečnil turistický výlet ze Sv. Linharta na Dianu, který pořádal spolek NOVÝ KURZ. Počasí nám přálo, vyjeli jsme třemi plně obsazenými auty směrem k restauraci Linhart, kde jsme je zaparkovali. A po turistické značce jsme pěšky vyrazili směrem na Dianu. Po cestě jsme se zastavili u zbytků kostela Sv. Linharta, kteří Karlovarští archeologové objevili a zpřístupnili veřejnosti. Šli jsme podél dančí obory, dále kančí obory, kde na nás „koukaly“ zvědavé oči malých pruhovaných prasátek včetně bachyň, ale i velikých kanců. Došli jsme až na rozhlednu Diana, kde jsme si shora prohlédli krásné území téměř celého Karlovarska. V restauraci jsme se posilnili pěnivým mokem a jinými tekutinami, dodrželi pitný režim, odpočinuli si, popovídali. Následně jsme si pak venku prohlédli malou minizoo a opět lesem jsme se vydali zpět. Výlet se vydařil a už se těšíme na další.

Vytvořeno: 26. 8. 2020
Poslední aktualizace: 26. 8. 2020 08:30