logo

„Rekonstrukce a modernizace veřejných sportovišť a ploch pro volnočasové aktivity v Novém Sedle – lokalita č. 2“

Město Nové Sedlo obdrželo dotaci z Regionálního operačního programu NUTS II Severozápad z  62. Výzvy – 2.2 Investice pro zlepšení fyzické infrastruktury na projekt: „Rekonstrukce a modernizace veřejných sportovišť a ploch pro volnočasové aktivity v Novém Sedle – lokalita č. 2“ registrační číslo projektu CZ.1.09/2.2.00/81.01237. Rozpočtované náklady projektu jsou 5.553.837,-- Kč s DPH, avšak na základě provedených výběrových řízení jsou skutečné náklady ve výši 4.926.361,-- Kč s DPH. Město obdrží dotaci ve výši 85% ze skutečných nákladů. Stavba byla zahájena 1. 4. 2015 a bude dokončena k 30. 6. 2015. Práce provádí firma Vysspa Sports Technology s.r.o., Plzeň. Stavbou bude zrevitalizován dvůr za I. stupněm ZŠ. Bude provedeno oplocení celého areálu, víceúčelové hřiště s umělým povrchem, doskočiště a dětský mobiliář.

odkaz: www.europa.eu a www.nuts2severozapad.cz