baner

Rekonstrukce a modernizace veřejných sportovišť a ploch pro volnočasové aktivity v Novém Sedle – lokalita č. 1

Město Nové Sedlo obdrželo dotaci z Regionálního operačního programu NUTS II Severozápad z  62. Výzvy – 2.2 Investice pro zlepšení fyzické infrastruktury na projekt: „Rekonstrukce a modernizace veřejných sportovišť a ploch pro volnočasové aktivity v Novém Sedle – lokalita č. 1“ registrační číslo projektu CZ.1.09/2.2.00/81.01236. Rozpočtované náklady projektu jsou 18.299.574,-- Kč s DPH, avšak na základě provedených výběrových řízení činí skutečné náklady 16.014.490,-- Kč s DPH. Město obdrží dotaci ve výši 85% ze skutečných nákladů. Stavba byla zahájena 1. 4. 2015 a bude dokončena k 31. 7. 2015. Práce provádí firma ISSO – Inženýrské stavby Sokolov. Stavbou bude zrevitalizována celá plocha na fotbalovém hřišti. Bude provedeno oplocení celého areálu, hřiště s umělým povrchem pro malou kopanou, víceúčelové hřiště na nohejbal s umělým povrchem, 2 sklady, asfaltová komunikace pro pěší s možností  inline bruslení a dětský mobiliář.

odkaz: www.europa.eu a www.nuts2severozapad.cz