Lampionový průvod a ohňostroj

Akce je vhodná pro děti

Lampionový průvod a ohňostroj 1v tématu rozkvetlá louka. Děti v maskách budou odměněny. Více informací po kliknutí na akci.

Datum konání: 25. 8. 2017 začátek od 19:00

Místo konání: Velká Anna - parkoviště, 35734 Nové Sedlo
50° 12′ 14.692″N 12° 44′ 10.953″E

Typ akce: ostatní

Organizátor: Květinka pro radost

Vážení zákazníci a milé děti,
letos pořádáme již 10 ročník lampionového průvodu spojeného s tradičním ohňostrojem. A aby nebylo rozloučení s prázdninami pořád stejné a tradiční , rozhodly jsme se, že každý další průvod bude mít své téma . Letos začínáme na téma " LETNÍ LOUKA " - takže všechny děti i rodiče si můžou připravit kostým motýlka, broučka, kytičky nebo všeho, co si na louce dokáží představit. Všechny děti v maskách budou odměněny !!!!
Vycházíme 25.8. (pátek) ve 20 hodin od MÚ. Ohňostroj se bude odpalovat opět nad hladinou našeho rybníka Velká Anna.
NA VŠECHNY SE MOC TĚŠÍME SLÁVKA A PAVLA 😀

VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ VŠEM, KTEŘÍ PŘISPĚLI DO NAŠÍ KASIČKY. LETOS SE VYBRALO 12 568Kč
DĚKUJEME !!!!!😊

Vytvořeno: 20. 7. 2017