mmrm

Město Nové Sedlo zrealizovalo projekt „Oprava a údržba místní komunikace na Jalovém Dvoře“, identifikační číslo 117D815005601. Stavba byla zrealizován za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

Celkové uznatelné náklady projektu činily 1.421.734,-- Kč. Ministerstvo pro místní rozvoj ČR přidělilo na základě žádosti města dotaci ve výši 50% z uznatelných výdajů tj. 710.867,-- Kč. Smlouva o dílo na realizaci stavby byla podepsána s firmou STRABAG a.s. dne 26. 6. 2017 a dílo bylo dokončeno dne 17. 8. 2017.

silnice