Chodník v Masarykově ulici před ZŠ č.p. 217

Město Nové Sedlo zrealizovalo projekt Chodník v Masarykově ulici před ZŠ č.p. 217. Staveniště bylo předáno dne 18. 7. 2017 firmě Vodohospodářské stavby s.r.o. Teplice. Firma na základě výběrového řízení předložila nejnižší nabídkovou cenu. Rozpočtované náklady stavby činily 312.846,-- Kč bez DPH, skutečné náklady, na které byla uzavřena smlouva o dílo se zhotovitelem stavby jsou 251.278,-- Kč bez DPH. Firma zrealizovala chodník v zatáčce před I. stupněm ZŠ v Masarykově ulici podél komunikace III/209 8. Stavbou byl propojen chodník před kostelem a chodník před č.p. 432 v Masarykově ulici. Stavba byla dokončena 17. 8. 2017. Stavba bude zařazena do majetku města ve výši 322.846,38 Kč.

chodník